poniedziałek, 22 października 2012

Dzień wielkich przygotowań zakończony.
Poniżej prezentuje Wam zdjęcie moich dzisiejszych zakupów. Głównie na następne 4 dni jadłospisu, ale oczywiście są też produkty, które będą się powtarzać.

Uwaga! Jeżeli chodzi o zakup przypraw, to naprawdę polecam Wam sprawdzanie nie ceny za opakowanie, ale ceny za kilogram! (Zawsze jest podana na etykiecie) Ponieważ ku mojemu zdziwieniu np.cena za kilogram cynamonu, zależnie od producenta waha się do 50zł!
Nie mogłam się oprzeć i kupiłam stojaczek na przyprawy, aby używanie ich było jeszcze przyjemniejsze!

Już jutro godzina zero - ważenie,mierzenie i czas zaczynać!
I'm so excited!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz